Konto bankowe

ING Bank Śląski:

47 1050 1344 1000 0090 3172 1245

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

Kontakt do nas

e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

W rozgrywanych w Jastrzębiu-Zdroju Mistrzostwach Polski Młodzików w Judo, brązowy medal zdobył Bartosz Moćkun.

Bartosz rywalizował w kategorii do 81 kg. W drodze do medalu zawodnik Klubu Judo Koka Jastrzębie zwyciężył z reprezentantami UKSJ Nippon Olsztyn, Włocłwskie Towarzystwo Judo oraz Legia Warszawa. W walce półfinałowej Bartosz przegrał z zawodnikiem klubu UKS Ósemka Nowa Sól i zmuszony był walczyć o brązowy medal. W małym finale Bartosz pokonał zawodnika klubu Juvenia Wrocław.

W tej samej kategorii wagowej rywalizował Łukasz Sojak, który podobnie jak Bartosz dotarł do fazy półfinałowej, wygrywając z zawodnikami UKS Same Ząbki, KS Start Radom, UKJ Arcus Warszawa. W walce dającej prawo rywalizacji finałowej Łukasz stoczył zacięty pojedynek, który wymagał bardzo długiej dogrywki w której lepszy okazał się zawodnik klubu Conrad Gdańsk. W walce o brąz Łukasz spotkał się z zawodnikiem Legii Warszawa i w tej walce lepszy okazał się Legionista. Ostatecznie Łukasz Sojak zajął V miejsce.

W turnieju Klub Judo Koka Jastrzębie reprezentowali także: Karolina Śmiech, Kinga Nowak, Dominik Buczak, Krystian Pawlak, Wiktor Filipczyk.

 

21 października 2019

Bartosz Moćkun z brązowym medalem Mistrzostw Polski Młodzików