e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

W Mistrzostwach Polski w Judo zawodnicy Klubu Judo Koka Jastrzębie zdobyli cztery medale. Złoty nedal w kategorii do 40 kg. zdobyła Oliwia Onysk. Srebrne medale zdobyli: Oliwia Kutyła kat 48 kg i Jakub Garus kat 42 kg. Brązowy medal w kategorii 52 kg zdobyła Natalia Piotrowska.

IX lokatę zajął Maciej Matyja w kategorii do 55 kg, Bartosz Moćkun startujący w kategorii 73 kg po jednej wygranej walce i dwóch przegranych, odpadł z turnieju.

W klasyfikacji medalowej Klub Judo Koka Jastrzębie zajął czwarte miejsce, z dorobkiem czterech medali, ustępując klubom UKJ Lemur Warszawa, UKS Conrad Gdańsk i Juvenia Wrocław.
Głodni dalszych sukcesów, od poniedziałku trenujemy dalej, ponieważ nauka judo nie ma końca
Należy zaznaczyć, że wszyscy zawodnicy zakwalifikowani do MP młodzików są uczniami Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie kształcą się w klasie mistrzostwa sportowego o profilu judo.