e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

International Judo League to kolejny turniej w którym uczestniczyli zawodnicy Klubu Judo Koka Jastrzębie. W Bytomiu w Hali na Skarpie im. Józefa Wiśniewskiego wystartowało ponad 750 zawodników z Polski, Czech🇨🇿, Słowacji🇸🇰 i Ukrainy. Klub Judo Koka Jastrzębie reprezentowało 13 zawodników. Troje z nich zdobyli medale:

🥇Złoty medal zdobyła Kaja Sinacka w kat. FU13 52 kg.

🥈Srebrny medal zdobyła Anna Kutyła w kat. FU15 40 kg.

🥈Srebrny medal zdobył Maciej Matyja w kat. FU 17 66 kg.

O małym pechu mogą mówić Judyta Góra, Kinga Nowak, Dominik Orszulik i Konrad Grzywacz, którzy doszli do 1/2, po czym przegrali swoje pojedynki dające przepustkę do finału, a następnie przegrali także walki o brązowe medale, zajmując ostatecznie V miejsca. V lokatę zajął także Dominik Buczak, który do walki o brązowy medal przedzierał się przez repasaże.

VII lokate zajął Patryk Żemła.

IX pozycję zajął Bartosz Matyja.

W turnieju startowali także: Alicja Lada, Oliwier Szefer, Maksymilian Leśniak, jednak przegrali swoje walki eliminacyjne.