tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

Maciej Kowalski brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodzieży.

Najlepsi zawodnicy judo przyjechali do Piły, gdzie rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzieży w Judo. Brązowy medal w kategorii 81 kg zdobył Maciej Kowalski, wygrywając trzy pojedynki. W pierwszej walce Maciek pokonał Karola Łozińskiego z Samuraja Koszalin, w drugiej walce zawodnik Koki Jastrzębie zwyciężył z Kamilem Kotlikiem z UKS Conrad Gdańsk. W półfinale Maciek przegrał z późniejszym Mistrzem Polski Sebastianem Marcinkiewiczem z Gwardii Wrocław. W walce o brązowy medal zawodnik Koki Jastrzębie nie dał szans Arkadiuszowi Lipie z KS Cieszyn. Tym samym Maciej Kowalski obronił brąz zdobyty w Mistrzostwach Polski Młodzieży w 2017 roku. Na VII pozycji w tej samej kategorii wagowej, turniej ukończył Ryszard Kubica. Zawodników Klubu Judo Koka Jastrzębie wspiera Miasto Jastrzębie-Zdrój.