e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

Tradycyjnie w styczniu rozgrywane są Mistrzostwa Śląska w Judo. W sobotę w Bytomiu startowali chłopcy. W grupie wiekowej junior młodszy, Wicemistrzem Śląska w kat. 66 kg został Mateusz Błacha. W grupie wiekowej młodzik tytuł Mistrza Śląska zdobyli Jakub Garus kat. 42 kg oraz Bartosz Moćkun kat. 66 kg. Srebrne medale zdobyli Dominik Buczak kat. 38 kg, Wiktor Filipczyk kat. 46 kg. Na najniższym stopniu podium stanęli Maciej Matyja kat. 50 kg, Dominik Orszulik kat. 66 kg. Niewiele do brązu zabrakło Nikodemowi Kopertowskiemu kat. 46 kg, który zajął V pozycję. Na VII pozycji zawody ukończył Łukasz Sojak kat 60 kg.

W turnieju startowali także Michał Piotrowski kat. 38 kg, Konrad Grzywacz kat. 55 kg oraz Artur Marzewski kat. 60 kg.

Zawodnicy dedykują swoje medale koledze Kapslowi, który powraca do zdrowia.

Zawodników Klubu Judo Koka Jastrzębie wspiera Miasto Jastrzębie-Zdrój.