e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

Srebro i brąz padły łupem zawodniczek Klubu Judo Koka Jastrzębie uczestniczących w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Judo, które rozegrano w Warszawie.

Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w kat. 52 kg zdobyła Oliwia Kutyła. Po bardzo trudnym losowaniu i zaciętych walkach Oliwia zajęła III lokatę.

Srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek w kat. 44 kg zdobyła Karina Grzywacz. Karina dziś stoczyła 3 walki z przeciwniczką z Elbląga. Stosunkiem 2-1 lepsza okazała przeciwniczka.

Na IX pozycji w najliczniejszej kategorii wagowej do 73 kg uplasował się Maciej Matyja. Maciek w turnieju stoczył 4 walki i przegrał tylko z późniejszym Mistrzem Polski oraz brązowym medalistą.

W Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów wystartowali także Dominik Orszulik oraz Mateusz Błacha jednak przegrali swoje pierwsze walki i odpadli z turnieju.