Konto bankowe

ING Bank Śląski:

47 1050 1344 1000 0090 3172 1245

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

Kontakt do nas

e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

101 sportowców z Polski uczestniczy w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy, który rozgrywany jest w stolicy Azerbejdżanu - Baku. W elitarnej grupie młodych sportowców znalazła się zawodniczka Klubu Judo Koka Jastrzębie - Oliwia Onysk.
Oliwia rywalizowała w kategorii 40 kg. W pierwszej walce spotkała się z reprezentantką Francji. Walka była wyrównana, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka w której wygrała reprezentantka Francji. W drugiej walce Oliwia zmierzyła się z reprezentantką Mołdawii z którą przegrała walkę o brązowy medal.
Oliwia jest młodą zawodniczką. W tym roku wystartowała w dwóch wielkich imprezach sportowych Mistrzostwach Europy oraz EYOF. Oprócz tego wystartowała w Pucharach Europy w Folonice, Zagrzebiu, Teplicach i Bielsku-Białej. Zdobyte doświadczenie jest bardzo ważne dla rozwoju kariery sportowej zawodniczki.

Możesz dodać dowolne elementy graficzne, zmienić układ, a nawet powiązać szablon aktualności z istniejącym szablonem strony, dzięki czemu wszelkie zmiany, których dokonasz w szablonie strony zostaną również dokonane w szablonie aktualności.

 

30 lipca 2019

Oliwia Onysk walczyła w EYOF w Azerbejdżanie