Konto bankowe

ING Bank Śląski:

47 1050 1344 1000 0090 3172 1245

 

 

Znajdź nas na Facebooku

 

Kontakt do nas

e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

Bardzo dobre wieści docierają z Gyor na Węgrzech, gdzie w Pucharze Europy Kadetów wraz kadrą narodową startowały dwie zawodniczki Klubu Judo Koka Jastrzębie. W kategorii 44 kg. walczyła Oliwia Onysk, pokonując w pierwszej walce reprezentantkę Ukrainy. W kolejnych dwóch walkach Oliwia Onysk przegrała z reprezentantką Włoch i Węgier i została sklasyfikowana na VII pozycji.

W kategorii 57 kg. rywalizowała Oliwia Kutyła, która tego dnia stoczyła cztery pojedynki. W pierwszej walce zawodniczka z Jastrzębia-Zdroju spotkała się z silną Holenderką i po wyrównanej walce to zawodniczka z Holandii mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Holenderka była na tyle silna, że dotarła do 1/4 finału, w związku z czym dała szansę swoim rywalką na walkę w repasażach. Z tej okazji skorzystała Oliwia Kutyła, która kolejno zwyciężała z zawodniczkami z Austrii i Finlandii. Na drodze do strefy medalowej Oliwii, stanęła reprezentantka Szwecji, która zwyciężyła z zawodniczką Koki Jastrzębie. Oliwia Kutyła została sklasyfikowana na VII pozycji.

Po turnieju zawodniczki Klubu Judo Koka Jastrzębie będą przebywać na campie w czasie którego będą mogły stoczyć wiele walk treningowych.

 

18 listopada 2019

Puchar Europy Kadetów w Gyor