e-mail: kj.koka@gmail.com

tel. 882-158-223

ul. Harcerska 14 B

Jastrzębie-Zdrój 44-335

Trzy medale powróciły do Jastrzębia-Zdroju z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w dniach 25-27 kwietnia w Chęcinach.

Złoty medal w kategorii 40 kg zdobyła Oliwia Onysk, potwierdzając tym samym dobrą formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Kadetów.

Brązowy medal w tej samej kategorii wagowej zdobyła Karina Grzywacz. Brązowy medal w kategorii 52 kg zdobyła Natalia Piotrowska, ulegając tego dnia w walce o finał późniejszej Mistrzyni Polski.

Bardzo dobre VII miejsce w kategorii 66 kg zdobył Mateusz Błacha dla którego był to pierwszy i ostatni start w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży ponieważ od następnego roku Mateusz będzie rywalizował w kategorii wiekowej juniora.

W klasyfikacji medalowej kobiet Klub Judo Koka Jastrzębie zajął III miejsce ustępując MKS Juvenii Wrocław oraz AZS UW Warszawa